W ostatnich latach mikrodawkowanie zyskało na popularności, a jego zwolennicy twierdzą, że zwiększa kreatywność i zdolności poznawcze. Po raz kolejny Drug Science zaprasza na interesujący webinar, w którym Dr Balázs Szigeti przedstawi nowe, zaskakujące wyniki swoich badań z wykorzystaniem rewolucyjnej metody badania mikrodawkowania.

Webinar odbędzie się w środę, 5 Maja, 2021, g. 18.00 czasu polskiego. Wydarzenie jest darmowe, ale miejsca są limitowane. Zapisy na Eventbrite tutaj.

Dr Balázs Szigeti przedstawi nowe wyniki swoich badań i wyjaśni swoją rewolucyjną metodologię badania nielegalnych substancji. Balazs uzyskał tytuł licencjata i magistra fizyki matematycznej w Imperial College w Londynie, a następnie ukończył studia doktoranckie w zakresie neurobiologii obliczeniowej na Uniwersytecie w Edynburgu. Balazs był zaangażowany w projekt OpenWorm, otwarty projekt naukowy mający na celu stworzenie dokładnych symulacji prymitywnych systemów nerwowych. Pracował również jako inżynier oprogramowania biomedycznego w Icahn Institute of Genetics w Nowym Jorku. Balazs współpracował z Global Drug Survey w celu ilościowego badania wzorów zażywania narkotyków, a ostatnio zaprojektował i prowadził badanie mikrodawkowe w Centre for Psychedelic Research.

Więcej takich wiadomości znajdziesz tutaj.