Spośród wszystkich psychodelików DMT wywołuje najbardziej niezwykłe wizje i spotkania z maszynowymi elfami, superinteligentnymi obcymi, niekończącego się fraktala o nieskończonej złożoności, i wiele innych. Trzech z najlepszych na świecie badaczy DMT, Andrew Gallimore, Rick Strassman i ChrisTimmerman będzie prezentować swoje badania nad tą substancją.

Ponieważ wizje te są opisywane jako “bardziej realne niż rzeczywiste”, niektórzy użytkownicy DMT zaczynają wierzyć, że substancja ta służy jako narzędzie do wyrwania się z symulowanej, sztucznej rzeczywistości i wejścia w ukryty wymiar, który zawiera ostateczną rzeczywistość. Czy ten ukryty wymiar jest rzeczywisty, czy też jest tylko halucynacją? Jeśli to drugie jest prawdą, to w jaki sposób mózg jest w stanie skonstruować alternatywny wszechświat, który jest o wiele bogatszy i bardziej żywy niż świat, który znamy? Ale jeśli DMT jest czymś więcej niż tylko halucynacją, to co może nam powiedzieć o naturze rzeczywistości i naszym celu w niej?


Organizowane przez Oksfordzkie Towarzystwo Psychodeliczne seminarium pt. “Accessing Other Dimensions on DMT” zgromadzi trzech z najlepszych na świecie badaczy DMT, aby odpowiedzieć na te pytania. Poniedziałek, 14 czerwca o 15:30 czasu polskiego. Zapisy tutaj.


dmt

Andrew Gallimore

Andrew jest twórcą Alien Information Theory, która twierdzi, że “DMT zapewnia sekret trwałego opuszczenia naszego Wszechświata – ukończenia kosmicznej gry i stania się międzywymiarowymi obywatelami hiperprzestrzeni.” Będzie on omawiał tę teorię, jak również “DMTx”, metodę, którą rozwija w celu znacznego wydłużenia doświadczenia DMT, a tym samym umożliwienia znacznie głębszego zrozumienia jego bogatej fenomenologii i głębokich efektów terapeutycznych.

dmt

Chris Timmerman

Chris przeprowadził pionierskie badania nad neurobiologicznymi efektami DMT i przedstawi zarówno swoje odkrycia, jak i próby DMTx na ludzkich uczestnikach w Imperial College London.

Rick Strassman

Rick przeprowadził pierwsze naukowe testy DMT na ludziach po tym, jak rząd USA zakazał badań nad halucynogenami na prawie dwie dekady, a swoje wyniki zapisał w przełomowej książce DMT: The Spirit Molecule. Dr Strassman przedstawi nowatorskie ramy filozoficzne dla interpretacji wpływu DMT na naszą wyobraźnię i zdolność rozumowania.


Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje.