Webinar ten umożliwi Ci wgląd w sytuację na rynku pracy w rozwijających się branżach konopi, psychodelików i leczenia uzależnień. Wystąpią prelegenci z całego spektrum tych trzech branż, w tym pracownicy służby zdrowia i firm rekrutacyjnych. Wydarzenie to zapewnia wyjątkową okazję do zorientowania się w możliwościach znalezienia pracy z substancjami psychoaktywnymi.

Wydarzenie odbędzie sie online w środę 28 kwietnia 2021 r. o godz. 18.00-20.00 czasu polskiego. Jest to darmowy webinar jednak liczba miejsc jest ograniczona. Możesz zarejestrować sie przez Eventbrite tutaj.

Lumino Recruitment

Przemysł konopny bedzie reprezentowany przez firmę Lumino Recruitment, specjaliści ds. zasobów ludzkich w dziedzinie konopi indyjskich. Lumino to pierwsza w Europie agencja rekrutacyjna zajmująca się pracownikami z branży konopi indyjskich.

dr Chloe Sakal – terapia uzależnień

Po uzyskaniu tytułu BSc w dziedzinie neurobiologii, dr Chloe Sakal studiowała medycynę i uzyskała tytuł psychiatry, pracując w różnych środowiskach i placówkach zamkniętych, ze szczególnym uwzględnieniem uzależnień od substancji psychoaktywnych. Jest zainteresowana psychofarmakologią i możliwościami terapeutycznego wykorzystania leków psychodelicznych w leczeniu szerokiej gamy zaburzeń psychicznych. Jest lekarzem prowadzącym pierwsze w Wielkiej Brytanii badanie nad bezpieczeństwem i tolerancją psychoterapii z wykorzystaniem MDMA w leczeniu alkoholizmu. Oprócz tego prowadzi kampanie na rzecz progresywnych strategii redukcji szkód związanych z rekreacyjnym używaniem narkotyków, w tym pracuje w ramach usług testowania narkotyków w Bristolu i na festiwalach.

Drug Science

Założona w 2010 roku przez profesora Davida Nutta po jego usunięciu ze stanowiska przewodniczącego Advisory Council on the Misuse of Drugs, Drug Science jest jedyną całkowicie niezależną, naukową organizacją charytatywną zajmującą się substancjami psychoaktywnymi. Skupia ona czołowych ekspertów w tej dziedzinie z szerokiego zakresu specjalizacji w celu prowadzenia przełomowych, oryginalnych badań nad efektami i szkodliwością substancji psychoaktywnych.